Prečo si vybrať naše zariadenie?

Ubytovanie u Vodníka Fajku

Ubytovanie u Vodníka Fajku

Poloha

Ubytovanie u Vodníka Fajku je situované v krásnom prostredí Červeného Kláštora priamo na brehu Dunajca v blízkosti prístavu pltí a múzea Červený Kláštor.

Ubytovanie u Vodníka Fajku

Turistika

Ubytovanie predstavuje výborný východiskový bod na podnikanie peších turistických a cyklistických túr nádhernou prírodou Pienin, Zamaguria a Spišskej Magury.

Ubytovanie u Vodníka Fajku

4 moderné izby

Našim hosťom poskytujeme komfortné ubytovanie v 4 moderne a vkusne zariadených izbách s celkovou kapacitou 12 osôb. Vybrať si môžete spomedzi dvoch dvojlôžkových izieb, dvoch dvojlôžkových izieb s možnosťou jednej prístelky a jednej trojlôžkovej izby taktiež s možnosťou jednej prístelky. Samozrejmosťou každej izby je televízor, rádio, WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa s toaletou.

Ubytovanie u Vodníka Fajku

Kuchyňa

Všetci ubytovaní hostia majú v objekte k dispozícii nadštandardne zariadenú kuchyňu s možnosťou prípravy chutnej domácej stravy, čo ocenia predovšetkým rodinky s deťmi. Využívať v nej môžete plynový sporák, teplovzdušnú rúru, mikrovlnnú rúru, chladničku s mrazničkou, kávovar a umývačku riadu.

Ubytovanie u Vodníka Fajku

Spoločenská miestnosť

Príjemne relaxovať môžu hostia taktiež v priestrannej spoločenskej miestnosti s krbom, LCD televízorom so satelitným príjmom a domácim kinom. Pre spríjemnenie pobytu je pre hostí v tejto časti ubytovania pripravený biliard.

Ubytovanie u Vodníka Fajku

Vonkajšie posedenie

Súčasťou záhrady ubytovania je veľký altánok s vonkajším posedením a možnosťou grilovania na záhradnom grile. S parkovaním mať problém u nás určite nebudete, je možné priamo pri objekte.